Компанія Taizhou JWD Motor Co була заснована в 2002 році та наразі являється одним з провідних виробників електромеханічних приводів у Південно-Східній Азії. Виробничі потужності знаходяться у місті Тайчжоу.
Компанія випускає понад тисячу моделей редукторів і мотор-редукторів декількох основних серій – мініатюрні малопотужні електродвигуни з циліндричним редуктором (від 6 до 120 Вт), міні-двигуни зі зворотним зв’язком (регульовані по швидкості),потужні планетарні редуктори, одно- і двоступеневі черв’ячні редуктори і мотор-редуктори (NMRV) та інші. Продукція компанії експортується в багато країн світу, в тому числі в США, Західну Європу, Австралію, Україну.
На головному підприємстві компанії в Китаї працює понад 200 співробітників, 38 з яких зайняті в службі контролю якості. Фабрики компанії займають 20 000 квадратних метрів і оснащені найсучаснішим верстатним парком (понад 200 одиниць). Сукупна розрахункова потужність заводів компанії – 300 000 виробів на рік.
Taizhou JWD Motor Co має всі необхідні сертифікати та дозволи, щоб експортувати свою продукцію в США і Європу. Компанія пройшла сертифікацію за стандартом ISO 9001: 2008, продукція відповідає стандартам CCC і CE, директиві EU ROHS. JWD Motor прагне задовольнити потреби своїх клієнтів, пропонуючи редуктори, мотор-редуктори і лінійні актуатори високої якості за привабливими цінами.